Під такою назвою у першому ліцеї селища відбулася концертно-спортивна програма. На її початку ведучі Владислав Тищенко та Любов Легкобит перегорнули сторінки історії України, які були в полум’ї Другої Світової, війни в Афганістані.

– А нині на сході України і день, і ніч гримотить битва, – наголосили вони і запропонували присутнім в спортивній залі хвилиною мовчання вшанувати пам’ять випускника закладу 2002 року В’ячеслава Носенка, який 8 грудня 2014 року смертю хоробрих поліг у жахливому пеклі АТО.

Коли ти вмирав, ніхто з нас не знав,
Лиш матінки серце забилось,
Лиш у Пісках сніг попелом став,
А зорі сльозами умились.

– Часточка великої данини, пошана нашим героям, всім тим, хто захищає спокій та мир на землі, – таким буде концертний вступ до спортивної програми», – продовжили ведучі.
Десятикласниця Катерина Кардаш у пісенному зверненні закликала берегти мир – мир над Україною:

– Буде мир над Україною!
Буде мир і будем ми!

Хлопчики і дівчата 4-А, учитель Мащенко Ніна Вікторівна, демонстрували запальний танок «Розпрягайте хлопці коней», а гурт «Колорит», керівник Ольга Барашко, майстерно представив ложкарську композицію «Соколи».

Спортивну програму проводив і коментував воїн-афганець, учитель предмету «Захист Вітчизни» Гутак Віктор Анатолієвич.

Команди 10-А, 11-А, Б класів змагалися в конкурсі «Снайпер», рятівній комбінованій естафеті, стрілецькому, силовому конкурсах та з вправ, які вимагали спритності, швидкісно-силових якостей.

Домінувала у змаганнях збірна 11-А, але у окремих видах юнаки із 11-Б теж були на вершині успіху. Злагоджено й рівно виступали десятикласники, створюючи конкуренцію своїм старшим товаришам.

За високий фізичний гарт, вміння працювати командно, відмінну демонстрацію умінь і навичок, здобутих на уроках предмету військової підготовки, директор закладу Тетяна Іванівна Прищенко нагородила команди подяками.

Завершував спортивний конкурс гурт «Покоління» з містечка Ічня. Воїни-афганці Олександр Буренко та Олексій Сидоренко співали про воїнів-побратимів, які смертю хоробрих полягли в горах Афганістану та про тих з ким солдатське побратимство є вірною дружбою і сьогодні.

Збройним силам України – Слава!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •