Так називалася розважально-ігрова програма квесту, в якому брали участь класні колективи 1-4 класів КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1». Мандрівка молодшокласників була завершальним акордом акційної декади «За здоровий спосіб життя». В класних колективах не лише початкової ланки закладу, а й в учнів 5-11 класів проводилися бесіди, анкетування, години спілкування. А у вестибюлі був влаштований Вернісаж висловів про здоровий спосіб життя.

До квесту готувалися не лише хлопчики й дівчатка 1-4, а й окремі учні 6-А, 7-А та 7-Б класів та весь колектив 8-А. Саме цей актив ліцеїстів здійснював інструкторський і театральний супровід мандрівки. Розпочалася вона з урочистого зібрання, на якому команди оголошували свої назви, хором проказували девізи. На старті гри капітани команд одержали маршрутні листи і з завданнями квестових перегонів та назв станцій, на яких вони повинні неодмінно побувати, виконати поставлені там завдання як індивідуальні, так і командні.

Стартували колективи впевнено і завзято, намагаючись якомога швидше долати відстані між станціями, на яких працювали дружно й злагоджено. В Країні Здоров’я брали участь у грі “Чарівна квітка». Багато цікавого дізналися в пункті Здорового Харчування, де знайомилися з живими вітамінами – роль вітамінчиків виконували шестикласники та восьмикласники. На зупинці Режим Дня працювали в групах, а потім захищали власні проекти денної програми. На станції Гігієни і Чистоти здобули необхідні знання про здоровий спосіб життя, а і ще відбивали напад зухвалих мікробів, роль яких виконували дівчатка з 8-А. А потім були випробування з м’ячами в Країні Фізкультури та Спорту. Тут змагалися на швидкість і спритність.

На кожному етапі квесту командні загони як нагороду одержували пазли. На фініші їх склали відповідно до порядкових номерів і одержали емблему-дороговказ здорового способу життя.

Так закінчився перший день подорожі. А наступного вже зранку стояли в шеренгах строю, чекаючи підбиття підсумків. Для всіх вони були радісними. Кожен клас з рук директора закладу Прищенко Тетяни Іванівни одержав грамоти за активну участь, творчість і креативність. Капітани команд разом з Тетяною Іванівною сфотографувалися на згадку. Потім приєдналися до однокласників і подарували всім і собі флешмоб Здоров’я.

Заступник директора з виховної роботи
Скоромець В. Г.
Педагог-організатор
Шпадарук Л. В.

Стежинами здоров’я
  • 25
  •  
  •  
  •  
  •