Найкращі!

Традиційно в переддень лютого у КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1» відбувається святкова і водночас хвилююча урочистість – клуб «Старшокласник» поповнюють восьмикласники. Але перед тим, як одержати членський квиток, вони проходять ряд випробувань, демонструють знання, вмілості та здібності, здобуті під час освітнього процесу.

Цього разу з програмою відкритого засідання клубу учнів 8-А познайомили ведучі-одинадцятикласниці: президент ліцейного дитячо-юнацького об’єднання «Учнівська держава»  – Ольга Хажанець та віце-президент – Вікторія Бойко.

Восьмикласники в усній формі створили портрет класного колективу, який класний керівник Соловей Валентина Вікторівна підписала гордо і красномовно – «Найкращі!» До колективного портрету Вікторія Капко додала пісню «Хто як не ти?»

Інтелектуальний марафон для нового покоління старшокласників провели представники команди «КуБ» – переможці районного турніру  «Віват, інтелект!»-2018 – Дмитро Гезердава та Тимофій Ворожбит.

Гурт хлопців та дівчат демонстрував танцювальні та артистичні здібності, до яких їх ровесниця Іра Литвиненко додала ще й тематичну пісню «Танець на склі».

Кульмінацією урочистого заходу стало проголошення Клятви клубу та вручення колективу посвідчення про прийняття 8-А класу в  «Старшокласник».

 

Заступник директора з виховної роботи
Скоромець В. Г.
Педагог-організатор
Шпадарук Л. В.

Посвята в старшокласник
  • 15
  •  
  •  
  •  
  •