Всі заходи цього дня у КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1» були присвячені Дню захисника України, Великому православному святу Покров Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва.

Розпочалися вони урочистістю «Пам’яті героїв слава!» Проникливо звучали з вуст дев’ятикласниці Дарини Чорнорай на загальноліцейному зібранні поетичні рядки про героїчні подвиги українців на східних рубежах
держави. Хвилиною мовчання учні та вчителі вшанували пам’ять воїнів, які загинули в горнилі неоголошеної війни і, зокрема, випускника закладу Вячеслава Носенка. У сонячний день летів спів Катерини Кардаш:

 – А моя любов одна єдина рідна Україна.

Квіти до підніжжя пам’ятників у парку Слави поклали учні 9-А та 9-Бкласів. Полеглих на фронтах вшанували хвилиною мовчання.

Учні 1-4 класів змагалися у військово-патріотичному квесті «Козацькому роду нема переводу». Шлях на заключний етап «Галетина» пролягав через переулок Зелений, де козачат чекали цікаві пригоди та випробування. Хто з останнім справився найкраще, той і переміг. Віншували найсильніших на Галетинському пагорбі. Грамоти одержували отамани куренів. Як подарунок хлопчикв і дівчаток пригощали козацьким кулішем.

Для учнів 5-А класу була проведена виховна година «А ми тую козацькую славу збережемо». Програму заходу складали: вікторина, патріотичний відеоролик та екскурсія до ліцейного краєзнавчого музею.

«Майбутні захисники» – такою була конкурсна патріотична програма у 5-Б та 8-А класах.

Учні 7-Б класу змагалися у вікторині «Що я знаю про козацтво».

В залі спорту та туризму відбулося спортивне свято «Дужі та сильні» серед хлопчиків 6-А та 6-Б класів. Команди змагалися в конкурсній програмі, в якій вони були десантниками і демонстрували своє вміння виживати на
безлюдному острові, змагалися з підтягування на високій перекладині, стрибків у довжину з місця. Демонстрували швидкість та спритність в естафетних перегонах.

Екскурсійну поїздку з відвідинами Козацької фортеці с. Бубнівщина Прилуцького району здійснили десятикласники, де для них була проведена екскурсія про історію виникнення козацтва. З цікавістю слухали юнаки та 
дівчата розповіді-легенди про найвправнішого кошового отамана Сірка. Знайомилися юні вар винці з козацькою зброєю, опановували ази верхової їзди, стріляли із лука. А наприкінці всього смакували козацький куліш.  

Долучилися до такої ж подорожі й учні 7-А.

Заходи патріотичного дня завершувалися поверненням з районних змагань з військово-спортивного багатоборства, які проходили на базі Журавської ЗОШ І-ІІІ ступенів, команди юнаків-старшокласників. Диплом І ступеня, кубок в руках капітана – такий підсумок їх змагального здобутку.

 

 

В. Скоромець,
Заступник директора з виховної роботи

Патріотичний день ліцею
  • 13
  •  
  •  
  •  
  •