Конкурс патріотичної поезії «Україна – це Ми»

22 листопада 2018 року в стінах КЗЗСО «Варвинський ліцей №1» відбувся щорічний Конкурс патріотичної поезії «Україна – це Ми».

Конкурс проводився з метою пропаганди творів громадянського і національно-патріотичного звучання, які оспівують славетні подвиги українського народу. У заході брали участь діти у двох категоріях: 5-8 клас та 9-11 клас. (більше…)

Екскурсія до центру зайнятості

12 листопада 2018 року учні 6-А класу здійснили екскурсію до центру зайнятості. Учням розповіли про службу зайнятості, про основні види надання послуг населенню. Одночасно діти ознайомилися з основами роботи фахівців соціальної сфери. Підвищений інтерес у учнів був до інформаційного сектору, де до їхньої уваги було представлено інформаційно-довідкові матеріали з описом професій, інформація про Варвинський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, про навчальні заклади Чернігівщини. (більше…)

Вчимося вчити по-новому

Ми живемо у суспільстві змін, тому кожна людина вчиться упродовж всього свого життя. Саме вчитель початкових класів повинен виховувати любов до навчання, розвивати пізнавальні інтереси дітей молодшого шкільного віку, їхні творчі здібності, формувати уміння самостійно здобувати знання, бути активними. Сучасна система освіти постійно оновлюється, зазнає змін. Важливим фактором, що визначає характер цих змін , є реформування змісту освіти. (більше…)