Безпека на дорозі – безпека в житті

У рамках виконання заходів Тижня безпеки дорожнього руху у Варвинській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено тренувальний велопробіг. Його учасники не лише долали  визначену дистанцію, але й відповідали на запитання з Правил безпеки руху. (більше…)

Весяна Першість з футболу

3 травня 2018 року – відбулася весняна Першість району з футболу. За збірну нашої школи серед хлопчиків виступали: Одинадцятикласники Кропива Вячеслав та Лопастинський Владислав, десятикласники Кузьмін Владислав, Гезердава Дмитро, Кардаш Владислав, Лозицький Валерій, девяткласники Свинобой Федір, Карпусь Максим, Каленіченко Олександр, Мельниченко Микола, восьмикласник Кропива Денис та шестикласник Бачиш Ілля. (більше…)

Віншували переможців

Традиційна урочистість у Варвинській ЗОШ І-ІІІ ступеня «П’єдестал нагородження» зібрав на своєму високому подіумі призерів та переможців Всеукраїнського природничого конкурсу «Геліантус», обласного конкурсу «Хлібом славиться Чернігівська земля», призерів районних футбольних змагань збірну команду дівчат та переможців цих змагань збірну команду юнаків. Грамоти та дипломи різного ґатунку одержали 53 школярів. (більше…)

Сторінка 1 із 912345...»