Збройним силам України – Слава!

Під такою назвою у першому ліцеї селища відбулася концертно-спортивна програма. На її початку ведучі Владислав Тищенко та Любов Легкобит перегорнули сторінки історії України, які були в полум’ї Другої Світової, війни в Афганістані.

– А нині на сході України і день, і ніч гримотить битва, – наголосили вони і запропонували присутнім в спортивній залі хвилиною мовчання вшанувати пам’ять випускника закладу 2002 року В’ячеслава Носенка, який 8 грудня 2014 року смертю хоробрих поліг у жахливому пеклі АТО. (більше…)

Правова важниця – допомога в життєвих ситуаціях

Учитель правознавства КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1» Каленіченко Тетяна Андріївна День прав людини позначила не лише на календарному банері закладу, а й провела урок, присвячений вищезазначеній темі. На урочний захід запросила виконуючу обов’язки начальника відділу Варвинського бюро безоплатної правової допомоги Місько Ольгу Олексіївну. (більше…)

На вершині п’єдесталу – конкурсанти з 11-А!

 

– Кожна людина – це маленький Всесвіт. Щоб розібратися в собі, часом не вистачає цілого життя. І все-таки спробуємо?

Так у КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1» ведучі Владислав Тищенко, Любов Легкобит, Богдана Моренець розпочали конкурсно-розважальну програму «Міс та містер ліцею», девізом якої були слова:

– Ліцей у нас – це просто клас!
– Виводить у фарватер нас!

(більше…)