Нарада з охорони праці та пожежної безпеки

У КЗЗСО І-ІІІ ступенів “Варвинський ліцей 1” відбулася нарада при директору, під час якої педагогічний колектив та технічний персонал пройшли навчання з охорони праці та пожежної безпеки в закладі. Теоретичну частину навчання провела директорка закладу Прищенко Тетяна Іванівна, практичну – учитель трудового навчання Ущаповський Олег Миколайович.

 

 

 

(більше…)

Збройним силам України – Слава!

Під такою назвою у першому ліцеї селища відбулася концертно-спортивна програма. На її початку ведучі Владислав Тищенко та Любов Легкобит перегорнули сторінки історії України, які були в полум’ї Другої Світової, війни в Афганістані.

– А нині на сході України і день, і ніч гримотить битва, – наголосили вони і запропонували присутнім в спортивній залі хвилиною мовчання вшанувати пам’ять випускника закладу 2002 року В’ячеслава Носенка, який 8 грудня 2014 року смертю хоробрих поліг у жахливому пеклі АТО. (більше…)

Правова важниця – допомога в життєвих ситуаціях

Учитель правознавства КЗЗСО І-ІІІ ступенів «Варвинський ліцей №1» Каленіченко Тетяна Андріївна День прав людини позначила не лише на календарному банері закладу, а й провела урок, присвячений вищезазначеній темі. На урочний захід запросила виконуючу обов’язки начальника відділу Варвинського бюро безоплатної правової допомоги Місько Ольгу Олексіївну. (більше…)