Туристичний клуб «Бригантина»

Цей гурток започаткував Скоромець Василь Григорович. Саме він був першим тренером “Бригантини”, його команда неодноразово була переможцем всеукраїнських змагань. Також окрім спортивного туризму члени клубу “Бригантина” захоплюються пішохідним туризмом, вони неодноразово здійснювали похід до Карпат та Качанівки. Щоб сходити з ними в похід, не обов’язково бути членом клубу, приєднатися можуть всі охочі.

Зараз туристичному клубу «Бригантина» – 39 років. І справу Василя Григоровича продовжує Гутак Віктор Анатолійович. Він також не поступається в компетентності своєму попередникові. За ці роки, які він провів на посаді тренера, його команди встигли неодноразово зайняти перші місця. Так, звісно були і невдачі, але всі ми навчаємося на своїх помилках. Адже цей спорт постійно змінюється і додається щось нове.

Нещодавно «Бригантина» брала участь у кубку «Адреналін», який складався з декількох етапів і також там зайняла призові місця. Також вихованці Віктора Анатолійовича беруть участь у всеукраїнських змаганнях.

Одна із його вихованок Дарія Білим, стала переможницею всеукраїнських змагань в особистому заліку.

На даний момент «Бригантина» розвивається та удосконалюється, тому вона завжди рада бачити нових людей.