І знову загін «Капітошка» пришкільного табору «Удай» Варвинської ЗОШ І-ІІІ ступенів  подорожує. Цього разу відправились у село Полонки Прилуцького району дивитися на страусів та попити джерельної води. Дорогою весело співали, розповідали історії, із нетерпінням чекали цікавої екскурсії.

На фермі погралися з великими птахами, побешкетували з вівцями. Вдалося побачити страусині перегони, які викликали бурю радісних емоцій. На згадку про ферму діти отримали страусине пір’ячко та зробили цікаві пам’ятні фотографії.

В с.Полонки також відвідали діючу трьохсотлітню Архангело-Михайлівську церкву та поряд з нею, недавно  побудовану, Свято-Дмитрівську церкву. Місцевий священик люб’язно погодився провести невеличку екскурсію територією храму, де діти помилувалися неймовірною красою річки Удай.

А неподалік від храму знаходиться джерело, де стоять каплиця і купальня. Тут дітвора смакувала водою з цілющого джерела. У купальні є своєрідний «колодязь», де можна окунутися. Наші учні не побоялися прохолодної водички і Вадим В’юницький,  Максим Скорик та Ваня Медведєв купалися в криниці, адже існує повір’я, що вода з цієї криниці зцілює та надає фізичних та духовних сил.

Дорогою назад в кафе «Евеліна» ласували морозивом і милувалися, рідкісними для нашої місцевості, птахами.

Учні та батьки щиро вдячні вчителям Квач Н.М., класоводу 1-А класу, Приходько Ю.М., класному керівнику 5-А класу, водію Даниленко А.В за цікаву та корисну поїздку, принесену радість.

Батьківський комітет

І знову загін
  • 10
  •  
  •  
  •  
  •